сите категории
EN
KPAL Clear Matte TPU Филм за заштита од автоматско сликање
KPAL Clear Matte TPU Филм за заштита од автоматско сликање
KPAL Clear Matte TPU Филм за заштита од автоматско сликање
KPAL Clear Matte TPU Филм за заштита од автоматско сликање
KPAL Clear Matte TPU Филм за заштита од автоматско сликање

KPAL Clear Matte TPU Филм за заштита од автоматско сликање

Број на модел: JY


  •  Силна мрачна тектура

  •  Автоматско санирање

  •  Анти-фаулинг

  •  Антикорозивна

  •  Место против дожд

  •  Добра цврстинаОПИС


Број на моделот:
JY
Боја:
Мат Транспарентен
Сјај:> 15%
Дебелина:185 μm
големина:1.52 * 15м / 60 инчи * 50 стапки
Издолжување на пауза:
290%
Цврстина на истегнување:
5500psi
Отпорност на пожолтување:△ Е <1

Гарантен период:

5 години
MOQ:1 ролна
предност:TPU материјал / Добар во чиста мат бојаПакување и испорака

 

Продажба на единици: 

Единствена ставка

Големина на еден пакет:

165x16x16cm

Единечна бруто тежина:

13.0 KG

Тип на пакување:

Бренд кутија KPAL / повеќе 20 ролни со PE филм по палета


Контактирајте нѐ