сите категории
EN
KPAL-KA Plus 7mil Excellent Durability TPU Paint Protection Film
KPAL-KA Plus 7mil Excellent Durability TPU Paint Protection Film
KPAL-KA Plus 7mil Excellent Durability TPU Paint Protection Film
KPAL-KA Plus 7mil Excellent Durability TPU Paint Protection Film
KPAL-KA Plus 7mil Excellent Durability TPU Paint Protection Film
KPAL-KA Plus 7mil Excellent Durability TPU Paint Protection Film

KPAL-KA Plus 7mil Excellent Durability TPU Paint Protection Film

Број на модел: KA PLUS


  • Одличен отпор на жолта боја

  • Добро во истегнување

  • Голема отпорност на дамки

  • Добра издржливост При изведба на горниот слој

  • Гаранција 8 години

ОПИС


Број на моделКА ПЛУС
материјал
TPU
Боја
Транспарентни
Дебелина7 мил
Топ обложувањеСупер хидрофобна сопственост
Суров TPU филмАмерика SWM & Јапонија MATAI
Тип на лепакУвезен лепак што може да се отстрани
Големина на еден пакет

162 * 18 * 18cm

Единечна бруто тежина

13KGS
ОЕМИнформации
ПакувањаПакет KPAL / празен пакет
ПредностОдличен отпор на жолта бојаphotobank

 


Пакување и испорака

 

Продажба на единици:
Единствена ставка
Големина на еден пакет:162x18x18cm
Единечна бруто тежина:13 килограми
Тип на пакување:Бренд кутија KPAL / повеќе 20 ролни со PE филм по палета

 

Контактирајте нѐ