сите категории
EN
KPAL-KL 7.5mil High Durability Transparent TPU PPF
KPAL-KL 7.5mil High Durability Transparent TPU PPF
KPAL-KL 7.5mil High Durability Transparent TPU PPF
KPAL-KL 7.5mil High Durability Transparent TPU PPF
KPAL-KL 7.5mil High Durability Transparent TPU PPF
KPAL-KL 7.5mil High Durability Transparent TPU PPF

KPAL-KL 7.5mil High Durability Transparent TPU PPF

Model Number:KL


  • UniForm coating surface

  • Good stain resistance

  • Good durability in top coating

  • Гаранција 6 години

ОПИС


Број на модел

KL

материјал

TPU

Боја

Транспарентни

Дебелина

7.5 мил

Топ обложување

Супер хидрофобна сопственост

Тип на лепак

Увезен лепак што може да се отстрани

MOQ

1 ролна

Големина на еден пакет

162 * 18 * 18cm

Единечна бруто тежина

12KGS

ОЕМ

Информации

пакет

Пакет KPAL / празен пакет

Предност

Голема трајност


photobank


Пакување и испорака

 

Продажба на единици: 

Единствена ставка

Големина на еден пакет:

162x18x18 см

Единечна бруто тежина:

12KGS

Тип на пакување:

Бренд кутија KPAL / повеќе 20 ролни со PE филм по палета


   


Контактирајте нѐ