сите категории
EN
KPAL сјаен кристал Ферари, црвен винил филм
KPAL сјаен кристал Ферари, црвен винил филм
KPAL сјаен кристал Ферари, црвен винил филм
KPAL сјаен кристал Ферари, црвен винил филм
KPAL сјаен кристал Ферари, црвен винил филм
KPAL сјаен кристал Ферари, црвен винил филм

KPAL сјаен кристал Ферари, црвен винил филм

· Gзагуби Кристал завршиЕс се со висок сјај, некои сакаат супер светло кутреповторно бои можат изберете ги овие.

· Направено со високо флексибилен ПВЦ материјал, одлична сообразност околу кривините.

· Без меур канали овозможуваат побрза и полесна инсталација.

· Рентабилно. Филмот за завиткување автомобили може да ги намали трошоците за полирање, депилација, запечатувачка глазура итн.

ОПИС

Спецификација за производ


Series

Серија со сјајни кристали

материјал

Високо флексибилен ПВЦ

Лепило

Отстранлив лепак

Ослободете ја хартијата

160гсм со воздушни канали

Винил тип

Календиран винил

функција

Бесплатни меурчиња

големина

1.52 * 18M

Трајност

2 Години

Отпорност на топлина

-50 ℃ до + 110 ℃

апликација

Сува инсталација на топлински пиштол

Предности на производот


· СУПЕР ВИНИЛ

  Користење на високо флексибилен PVC винил; Супер заварување; Отпорност на времето


· ОТСТРАНУВАЧ ЛЕК

  Лесно се инсталира и отстранува; Нема оштетување на бојата; Без остаток на лепак


· ОБЈАВУВАIRЕ ВОЗДУХ

  Воздушни канали со висока густина; Нема воздушни меури кога се поставува; Ослободете го воздухот брзо


· СУПЕРСКА ПРОТИВСТВО

  Супер флексибилно истегнување; Лесно инсталирајте на голема закривена површина; Вратете го со топлински пиштол ако е збрчкан


· ЧИСТА БОЈА

  Супер горен слој; Нека бојата е почиста и рамномерна; Без промена на бојата, без бледнее


· ЗАШТИТА НА БОЈАТА

  Отпорност на висока и ниска температура; Спречете оштетување на оксидацијата на бојата; Намалете го оштетувањето на УВТабела во боја на сјајни кристални серии


超亮 水晶 色 卡 2超亮 水晶 色 卡 3

水晶 色系Пакување детали


Големина на еден пакет
165 * 16 * 16cm
Единечна бруто тежина13KG / ролна
Пакет ТипПакет KPAL / празен пакет

Контактирајте нѐ