сите категории
EN
Филм за заштита од боја на црно-светло TPU на KPAL
Филм за заштита од боја на црно-светло TPU на KPAL
Филм за заштита од боја на црно-светло TPU на KPAL
Филм за заштита од боја на црно-светло TPU на KPAL
Филм за заштита од боја на црно-светло TPU на KPAL
Филм за заштита од боја на црно-светло TPU на KPAL

Филм за заштита од боја на црно-светло TPU на KPAL

Број на модел: JB100


Филм за заштита од боја на црно:

Подебела и подобра заштита наспроти црн сјај винил

Повисок сјај, потоа завиткајте винилОПИС


Број на моделот:

JB100

Боја:

Сјајно црно

Сјај:

> 90%

Дебелина:

150 μm

големина:

1.52 * 15м / 60 инчи * 50 стапки

Издолжување на пауза:

230%

Цврстина на истегнување:

7000psi

Отпорност на пожолтување:

△ Е <1

Гарантен период:

5 години

MOQ:1 ролна

предност:

TPU материјал / Добар во високо сјајна црна боја

   9R7A3201

Пакување и испорака

 

Продажба на единици: 

Единствена ставка

Големина на еден пакет:

165x16x16cm

Единечна бруто тежина:

13.0 KG

Тип на пакување:

Бренд кутија KPAL / повеќе 20 ролни со PE филм по палета


Контактирајте нѐ