сите категории
EN
Филм за заштита на бои за автомобили KPAL Сјаен бисер TPU
Филм за заштита на бои за автомобили KPAL Сјаен бисер TPU
Филм за заштита на бои за автомобили KPAL Сјаен бисер TPU
Филм за заштита на бои за автомобили KPAL Сјаен бисер TPU
Филм за заштита на бои за автомобили KPAL Сјаен бисер TPU
Филм за заштита на бои за автомобили KPAL Сјаен бисер TPU

Филм за заштита на бои за автомобили KPAL Сјаен бисер TPU

Број на модел: ЈП


  • TPU материјал

  • Добро во сјаен бисер

  • Блескав финиш

  • Гаранција 5 години

ОПИС


Број на моделот:

JP

Боја:

Белило

Сјај:

97%

Дебелина:

170 μm

големина:

1.52 * 15м / 60 инчи * 50 стапки

Издолжување на пауза:

240%

Цврстина на истегнување:

7000psi

Отпорност на пожолтување:

△ Е <1

Гарантен период:

5 години

MOQ:1 ролна

предност:

TPU материјал / Добар во сјаен бисер

 

 

Пакување и испорака

 

Продажба на единици: 

Единствена ставка

Големина на еден пакет:

165x16x16cm

Единечна бруто тежина:

13.0 KG

Тип на пакување:

Бренд кутија KPAL / повеќе 20 ролни со PE филм по палета

 


Контактирајте нѐ