Të gjitha kategoritë
EN
Shërbimi OEM

Shërbimi i personalizimit KPAL synon të kënaqë kërkesat e ndryshme dhe unike nga klientët tanë në mbarë botën, për të ofruar më shumë shkathtësi dhe opsione.

Shërbim i personalizimit të markës.

MOQ për shërbimin e personalizuar është përgjithësisht 100 rrotulla.

Nëse keni nevoja të veçanta për produkte, ju lutemi na jepni specifikimet dhe detajet e kërkuara, produktet mund të bëhen në mënyrë të kënaqshme. 

Ofrohet personalizimi i paketës. Ne kemi partner profesional kartoni prej vitesh, cilësinë më të mirë dhe çmimin e përballueshëm. Për më tepër, shërbimi i dizajnit të logos është gjithashtu i disponueshëm. Thjesht na jepni draftin ose idenë tuaj, ekipi ynë do ta plotësojë atë sipas kënaqësisë tuaj.

Për më shumë detaje, ju lutemi klikoni këtu për të hetim

Përparësitë